Nightwish I.

22. listopadu 2008 v 16:12 | ElíGil (autorka blogu)
Teprve po delší chvilce jsem otevřela oči. Ležela jsem v měkké posteli. Místnost byla útulná a příjemně působila na pohled. Bylo mi jako ve snu. Pokusila jsem se vstát, ale všechno mě bolelo. Zápěstí a rameno jsem měla ovázané. Ostatní rány mě tolik neboleli. Kde to jsem? Zřejmě stále v Temném Hvozdě. Neměla jsem tušení, ale přála bych si abych byla raději mrtvá než abych to musela zažívat znovu. Amras to přehnal. Ani jsem už jeho bití nevnímala, kvůli čemu to bylo? Když se mě snažil zvednout tak mi vykloubil rameno. Otevřeli se dveře. Trhla jsem sebou, ale nemohla jsem stejně nic dělat.
,,Vstaň.'' Přikázala mi elfka. Ráda bych vstala, ale nešlo to. Přišla ke mě a rázně mě vytáhla na nohy. Z očí se mi drali slzy. Proč mi nedají jednou provždy pokoj! Vyndala nějaké šaty které jsem si měla obléci. ,,Za chvíli pro tebe přijdu, lord Amras s tebou chce hovořit!'' Potom odešla a já zůstala sama. Promluvit, to ne! Už nechci. Musím utéci. Jenže na to jsem neměla sílu. Ustrojila jsem se. Měla jsem co dělat abych zakrila své vyčnívající kosti. Ale copak můžu vapdat normálně při téhle stravě?!
,,Tak pojď!'' Řekla elfka, která mezitím vešla do pokoje. Poslechla jsem jí. Na chodbě se mi zamotala hlava naštěstí jsem se udržela. Lord Amras, věrný Thranduilúv přítel byl velmi přísný. Vešli jsme do jeho pracovny. Služebná odešla a já tam prostě jen stála. Klepala jsem se po celém těle. Pomalu vstal od stolu a přistoupil ke mě. Dal mi takovou facku až jsem upadla.
,,Tak teď si se flákala! No neboj já si to vynahradím a pak pomažeš pracovat jasný?!'' Nic jsem neřekla, bylo mi to jedno. Chytil mě za vlasy. ,,Tak rozumělas?!'' ,,Ano pane.'' Popadl mě za rameno a to nevydrželo. Omdlévala jsem bolestí, ale jemu to bylo jedno. Odtáhl mě ke své posteli kde mi přivázal ruce a strh ze mě šaty. ,,Nechtoho ty děvko!'' Křikl na mě. Něco vzal do ruky. Ohlédla jsem se přes rameno. Bič! Surově mě bil. Začala jsem křičet. Přestal. ,,Copak nám se to nelíbí?'' Ušklíbl se. A znovu mě praštil. Tentokrát do obličeje. ,,Přestaň Amrasi! Ty hajzle!'' Křičela jsem na něj. Chvíli bylo ticho a já poznala, že jsem to přehnala. Sundal si opasek a švihal mě sním přes záda,zadek,břicho a obličej. Svíjela jsem se bolestí. Potom si mě surově vzal. Bolelo to. Z pozadí mi tekla krev. Konečně vyvrcholil. Po chvíli vstal a oblékl se. Na podlaze byla moje krev. Odvázal mě a nechal mě ležet v koutě. Zamkl a odešel. Odplazila jsem se do koupelny kde jsem si opláchla obličej. Uslyšela jsem kroky.
,,Teď budeš zticha mrcho, nebo uvidíš!'' Zavřel ložnici. Přišourala jsem se ke dveřím abych slyšela co se tam bude dít. Nahlédla jsem klíčovou dirkou. Amras se posadil do křesla a do dvou číší nalil víno. Asi má návštěvu.
Ozvalo se zaťukání. Potom se otevřeli dveře a vstoupil elf, přesná kopie Amrase. Asi jeho bratr.
,,Posaď se bratře." Řekl jemně. Takhle se mnou nemluvil.
,,Děkuji ti bratře.'' Odpověděl elf a posadil se naproti němu.
,,Pověz Glorfindeli, jak dlouho se tu zdržíš?''
,,Jak jen budu moci. Máš něco na srdci?'' Zeptal se lord Glorfindel
,,Ano. odjíždím na nějaký čas do Lothlorienu a chtěl bych tě požádat abys tu místo mě spravoval mé panství.''
,,Jistě.''
,,Odjíždím dnes večer, nyní pojďme.'' Zvedli se a odešli. To znamená, že budu mít od Amrase na nějaký čas pokoj. Pokud je, ale jeho bratr jako on.... Přehodila jsem přes sebe šaty a šla do svého pokoje kde jsem se z okna dívala jak Amras odjíždí. Byl tam i Glorfindel. Přistoupila jsem k zrcadlu, ale zamotala se mi hlava. A já padala do černé díry....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama